KONST / Litografier / Färglitografi 7748446
*
nr 774 8446
Färglitografi
Max Knutsen, 59/225, 41x29
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 augusti 2012
kl 17:16:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/8 04:20:44
1
400 kr
27/8 16:32:47
2
150 kr
27/8 17:10:15
3
250 kr
27/8 17:10:48
3
400 kr
27/8 17:11:16
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad max knutsen
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 20:17
-
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 20:11
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 20:29
*
Färglitografi
nr 774 8446
Färglitografi
Max Knutsen, 59/225, 41x29
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 augusti 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/8 04:20:44 | 1 | 400 kr |
27/8 16:32:47 | 2 | 150 kr |
27/8 17:10:15 | 3 | 250 kr |
27/8 17:10:48 | 3 | 400 kr |
27/8 17:11:16 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad max knutsen
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 20:17 -
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 20:11 -
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 20:55 -
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 20:29